::    home page
 ::    o turnaji
 ::    propozice
 ::    přihláška
 ::    fotogalerie
 ::    z historie
 ::    mapa
 ::    aktuality
 ::    chat!
 ::    ubytování
 ::    tip na výlet
 ::    odkazy
 
    Srdečně Vás vítáme na oficiálních stránkách organizátorů mezinárodního prázdninového futsalového turnaje (4+1), který svým rozsahem patří k největším v ČR.  Turnaj  se konal pravidelně od roku 2001 v obci Hladké Životice na novojičínsku. Po deseti úspěšných ročnících, kterých se zúčastnilo dohromady téměř 600 týmů, což představuje zhruba 4800 hráčů, se turnaj přesunul do nového působiště - obce Darkovice. (mapa zde) I když byl turnaj v Hladkých Životicích velmi oblíben, své příznivce si už nachází také v novém prostředí.

Nultého ročníku v roce 2000 se zúčastnilo 20 mužstev. Od té doby zájem o náš turnaj rapidně rostl. Prvního ročníku se zúčastnilo 40 mužstev a následujících ročníků 2002 - 2005 se  již  každoročně účastnilo 50 celků. Rekordní byl ročník 2007 kdy se turnaje zúčastnilo 80 mužstev ze čtyř zemí - ČR, Slovenska, Polska a Slovinska! Posledního ročníku 2013 se zúčastnilo 53 týmů včetně týmu žen. Letos bychom chtěli opět uskutečnit miniturnaj žen a pokud bude zájem, tak nově také turnaj veteránů (hráči nad 35 let).

     Turnaj není nijak kategoricky ohraničen tzn. můžou se ho účastnit jak registrovaní  tak  neregistrovaní hráči, mladí či staří, zkrátka všichni, kteří mají rádi fotbal.
     Přestože není turnaj kategoricky ohraničen, udržuje si vysokou kvalitu a je hojně vyhledáván také hráči z klubů hrajících nejvyšší domácí soutěže. Pro mnohé z nich je to vítaná příprava na sezónu spojená se skvělou zábavou i atmosférou.Za dobrou přípravu na sezonu považuje turnaj také hokejista NHL Rostislav Klesla (Phoenix Coyotes), který je pravidelným účastníkem turnaje. Velký důraz z naší strany klademe také na adekvátní ohodnocení nejlepších mužstev i hráčů. Pěkný pohár mají mužstva garantována do osmého místa konečného pořadí.  Pro  vítěze  je připraven kromě vítězného poháru také putovní pohár  starosty  obce, kompletní  sada  dresů atd. Individuální ceny od nás získávají  nejlepší  hráč,  střelec, brankář i rozhodčí turnaje. Ve všech případech se jedná o hodnotné ceny  jako  jsou např. roční předplatné časopisu Hattrick, kvalitní míče či sportovní vybavení.

    K systému turnaje: počítáme s max.počtem celků 64! První den 16 skupin po 4 přičemž přímý postup do play off si zajistí vždy vítěz skupiny. Celky na druhém a třetím místě se utkají druhý hrací den v dodatečné baráži. Vítězové baráže postupují do play off mezi 32 nejlepších.
     Start registrace mužstev do turnaje je 1.2. 2014. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 20.6. 2014. Pozor! K tomuto datu bývá turnaj již beznadějně obsazen. Rozlosování proběhne 22.6. 2014. Ihned po losu budou všichni účastníci turnaje informováni o začátku a složení skupin formou sms i mailem. Kompletní los bude také uveřejněn na našich stránkách. Boje ve skupinách vypuknou v sobotu 28.6.2014 od 9:00 a turnaj zakončí velké finále v neděli 29.6.2014 v 16:00. Kromě spousty fotbalu na vás čeká také skvělá zábava. V sobotu večer je na programu tradiční diskotéka s překvapením.
     Po celou dobu konání turnaje jsou k dispozici sprchy, toalety, toi toi budky, dále je k mání široká nabídka jídel z udírny či blízké restaurace. Samozřejmostí je neustálá přítomnost kvalifikovaného zdravotníka. V obci se nachází pěkné přírodní koupaliště - cca 300m od hřiště. K ubytování doporučujeme vzít vlastní stany(kemp zdarma), případně se zájemci můžou ubytovat v penzionech v okolí.(viz. ubytovani).
     Chtěli bychom navázat na vysokou úroveň minulých ročníků a nabídnout všem účastníkům nejen skvělý sportovní zážitek, ale také tradičně skvělou zábavu. Věříme, že se Vám bude líbit také v Darkovicích, a že společnými silami prezentujeme fotbal na té nejlepší úrovni. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na brzkou shledanou.

Více informací najdete v propozicich.
 


    COPYRIGHT (C) 2008, Big Holiday Cup.
    Webmaster NY.152@seznam.cz